Úvod  >  Článok:  Ďalšia novinka od známej kapely Kollárovci: Videoklip z miesta, aký nemá žiadna kapela na Slovensku

Ďalšia novinka od známej kapely Kollárovci: Videoklip z miesta, aký nemá žiadna kapela na Slovensku

Kollárovci usilovne pracujú na videoklipoch k svojmu novému hudobnému cédečku – Neúprosný čas. V máji potešili svojich fanúšikov prvým videoklipom k pesničke s príznačným názvom Krásny máj. Začiatok júna zase odpálili romantickým príbehom s prvkami drámy, medzi dvoma mladými ľuďmi. Nový videoklip k pesničke Anka Anka sa stal dokonca najsledovanejším na YouTube!

Do tretice známa kapela z východu prináša videoklip k pesničke S tebou snívam z poriadne netradičného prostredia. Ako nám prezradil spevák kapely Marek Kollár scenár ku klipom si píšu sami a svojich fanúšikov chceli potešiť tentokrát klipom z atypického prostredia.

Ako prvá kapela na Slovensku si tak zahrali v útrobách najväčšej jaskyni Slovenského krasu v Domici.

„Keďže v Domici je stabilná teplota okolo desať stupňov vždy sme sa chodili po určitej dobe von zohriať. V jaskyni sme strávili takmer šesť hodín a okrem zimy tam bolo aj dosť netopierov, ktorých sa naša hlavná protagonistka klipu veru poriadne bála,“ opísal nám podrobnosti z natáčania Marek.

Hoci na natáčanie v jaskyni potrebovali špeciálne povolenie na ktoré čakali až dva mesiace, výsledok určite stojí zato. „Verím, že našich fanúšikov poteší nielen pesnička, ale aj videoklip natáčaný v jaskyni a v prekrásnej prírode v okolí Kežmarku,“ uzavrel Kollár.

Vychutnajte si romantickú pesničku z netradičného prostredia v podaní Kollárovcov.

 

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním