Hit ktorý vás zaručene dostane: Kapela Sám Sebou predstavila hymnu pre Východniarov!

Hit ktorý vás zaručene dostane: Kapela Sám Sebou predstavila hymnu pre Východniarov!

Kapela Sám Sebou prichádza s novým singlom “Východniari”, ktorý má veľký potenciál stať sa hymnou všetkých východniarov. Pieseň je živá a veľmi tanečná, na pravú “nie len” východniarsku zábavu.

Tému “východniari” sme mali v hlave už dlhšiu dobu, ale až teraz po rokoch sa nám to podarilo spracovať do dnešnej podoby. V jeden obyčajný deň som začal tvoriť hudbu spolu s textom a sadlo to dokopy výborne. Potom to už išlo veľmi rýchlo a cítil som, že pieseň má všetko, čo má mať. Energiu, silný refrén, folkový nádych, skrátka všetko čo nás východniarov charakterizuje. Ako sa spieva v skladbe “My sme praví východniari” dušou aj telom a sme na to veľmi hrdí,“ priblížil spevák kapely Matúš Fifik

Hudobný videoklip chalani natáčali v krásnej prírode a v starej stodole. Jeho súčasťou sú skvelé tanečné skupiny UNOSTAR DANCE a tanečníci z FS Čarnica. O finálny klip sa postaral Frenky Stružák z Vidia production.

„Frenky prišiel so skvelým nápadom na klip. Podarilo sa mu zohnať výborných tanečníkov, s ktorými poctivo vopred nacvičoval a režíroval ako budú jednotlivé tance v piesni prebiehať. Tanečníci prišli výborne pripravení a dali to úžasne. Natáčanie trvalo 1 celý deň a myslíme, že výsledok stojí za to,“ dodal Matúš Fifik s tým, že  z klipu ide obrovská energia a cítiť z neho temperament, tanec, folklór a hlavne zábavu.

„Dúfame, že sa bude výsledok našej práce poslucháčom páčiť,“ doplnil. Kapela Sám Sebou pochádza z Jamníka a na svojom konte má 4 štúdiové albumy. Medzi najväčšie hity kapely patria skladby V šťastí aj nešťastí, Znova sa zamiluj, Mám ťa rád, či Na čom záleží, ktoré majú na YouTube miliónové videnia. Obrovský úspech kapela zaznamenala naposledy aj s piesňou “Slovensko gól”, ktorá v súťaži o hymnu pre slovenský futbalový tím zvíťazila v konkurencii 130 prihlásených piesní a týmto sa stala hymnou slovenských sokolov.

This function has been disabled for Spišiakoviny.