Hudobná skupina zo Spiša vydala novinku: Vypočujte si letný singel v podaní Sám Sebou

Hudobná skupina zo Spiša vydala novinku: Vypočujte si letný singel v podaní Sám Sebou

Kapela Sám Sebou v pravidelných intervaloch vydáva single a tentokrát si pre fanúšikov pripravila letnú pieseň s názvom – V nočnom meste, ktorá má potenciál stať sa hitom tohto leta.

„Prvotný nápad tejto piesne vznikol už v minulom roku, lenže nevedeli sme sa s ňou pohnúť ďalej, tak sme si ju nechali v šuflíku. S odstupom času som si pustil demo tejto skladby a povedal som si, že táto vec je strašne chytľavá už od samotného začiatku, že ju proste musíme urobiť.Myslím, že sa nám to podarilo, pretože po čase, keď sme s našim textárom Ferim Pavolom pracovali na texte, presne sme vystihli atmosféru skladby a Ferimu sa tým pádom už písalo veľmi rýchlo. Pieseň má jednoduchý a chytľavý refrén a pevne verím, že si ju ľudia budú toto leto spievať a užívať,“ opísal vznik skladby spevák kapely Matúš Fifik.

Ako doplnil v skladbe hosťuje aj americký rapper Justice, ktorého fanúšikovia môžu poznať predovšetkým z hudobného dua Emily & Justice a ich veľkého hitu Borovička.

„Už od začiatku sme cítili, že do tohto singlu sa hodí nejaký hosť. Keďže stále radi skúšame nové veci, napadlo nás spojenie s americkým rapperom Justiceom a myslím, že to vypálilo super. S Justiceom sa poznáme už zopár rokov, keď sme sa stretli na nejakých akciách a projektoch a už vtedy sme si veľmi sadli. Keď sme mu poslali pieseň, hneď povedal, že sa mu veľmi páči a určite ide do toho. Za pár dní napísal svoj part a myslíme si, že piesni aj klipu dodal skvelú pozitívnu energiu a atmosféru za čo mu veľmi ďakujeme,” priblížil Matúš.

Nový singel vychádza aj s videoklipom o ktorý sa postaral výborný režisér Raymond Petrík. „Celú produkciu klipu sme nechali na Raymonda, pretože sme verili, že to urobí skvelo. Videoklip sme natáčali v Beach clube v Košiciach a zachytáva pohodovú letnú atmosféru. Musím povedať, že točenie bolo veľmi zábavné a všetci spolu sme si užili krásny letný deň. Raymond opäť odviedol skvelú prácu a video vyzerá skutočne veľmi profesionálne. Ďakujeme Beach clubu aj všetkým krásnym dievčatám, ktoré prijali pozvanie do nášho klipu,“ uzavrel Matúš Fifik s tým, že kapela momentálne pracuje na ďalších piesňach a pripravuje album, ktorý vyjde ešte tohto roku.

This function has been disabled for Spišiakoviny.