Iná verzia o duchovi z fľaše

 
 

Iná verzia o duchovi z fľaše

Slečna kráča po pláži. Odrazu vidí starú fľašu. Zdvihla, otrela od bahna a vtom vyskočí duch.Slečna sa náhlivo pýta: Budem môcť mať tri želania?!Duch: Je mi to nepríjemné, ale ja som duch plniaci len jedno želanie!Slečna so skúsenosťami z proklamácií v súťažiach krásy, bez váhania: Tak prosím o mier na Blízkom východe. Vidíš to na mape?! Chcem aby všetky tie štáty prestali medzi sebou viesť vojny, aby sa Židia a Arabi mali radi, aby mali radi Američanov a všetci žili v pokoji a harmónii.

Duch sa pozrie na mapu a hovorí:Dievčina buďme pragmatici, tie štáty sa nenávidia a bijú tisíc rokov, ja po 1000 rokoch sedenia vo fľaši, tiež nie som v najlepšej forme. Som dobrý,ale nie až tak dobrý. Necítim sa na to aby som to dokázal urobiť. Pouvažuj a skús nejaké náhradné želanie!

Dievčina chvíľu rozmýšľa a potom hovorí:No dobre, celý svoj život chcem stretnúť skutočného muža, za ktorého sa chcem vydať. Vieš takého, čo by ma mal rád, šetril, bránil, dobre zarábal a odovzdával mi peniaze, nepil, nefajčil, pomáhal pri deťoch, pri upratovaní ,bol aktívny v posteli, bol verný a nedíval sa len na televízor. To je moje želanie…!

Duch si hlboko vzdychol a hovorí:
Prosím Ťa, ukáž mi ešte raz tú mapu….

Tento článok zaujal veľa ľudí