Jazda na štvorkolke sa skončila tragicky

Jazda na štvorkolke sa skončila tragicky

Za doposiaľ neobjasnených okolností došlo včera (10.8.) v presne nezistenom čase, v dobe od 17. hodiny do 19.45 hodiny, v katastrálnom území obce Čučma, v lokalite nad turistickou chatou Volovec, na lesnom chodníku smerom na Skalisko, k nehode štvorkolky zn. Polaris Sportsman, ktorú viedol 58-ročný muž z okresu Rožňava.

Muž so štvorkolkou z doposiaľ nezistených príčin zišiel z chodníka a narazil do stromov, kde sa prevrátil na bok. V dôsledku toho utrpel muž zranenia, ktorým na mieste podľahol. Obhliadajúci lekár vylúčil cudzie zavinenie a na zistenie presnej príčiny smrti nariadil vykonať pitvu.

Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Presná príčina toho, ako k tejto tragickej udalosti došlo, sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Jazdite bezpečne!

Polícia opätovne apeluje na dôsledné dodržiavanie dopravných predpisov. Je potrebné zvýšiť pozornosť, predvídať a včas reagovať. Aby nedochádzalo k zbytočným zraneniam úmrtiam, je potrebná zvýšená opatrnosť. Snáď už ani netreba zdôrazňovať potrebu nosenia ochranného oblečenia, chráničov a prilby. Reflexné prvky sú rovnako dôležité. Vždy treba jazdiť podľa svojich schopností a zručností, prispôsobiť sa stavu cesty, počasiu i ďalším okolnostiam, ktoré možno predvídať.

Fotogaléria ( klikni pre plný náhľad )

Zdroj a foto :

por. Mgr. Lenka Ivanová

hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach

This function has been disabled for Spišiakoviny.