Aktualizované : Kamión zrazil chodca

 
 

Kamión zrazil chodca

Dve posádky zasahovali dnes ráno o 7:00 hod. na ceste medzi Žilinou a Kysuckým Novým Mestom, kde došlo k zrážke chodca s kamiónom.

Muž pri nehode utrpel rozsiahle poranenia. Resuscitáciu u pacienta zahájila posádka RZP, následne po príchode KPR prevzala posádka RLP. Pacienta sa podarilo oživiť, avšak v kritickom stave bol odovzdaný na oddelenie OAIM do žilinskej nemocnice.

V dôsledku zrážky utrpel 30 ročný chodec ťažké zranenia

V stredu 10. apríla 2019 pred siedmou hodinou rannou došlo na ceste I/11 v katastri obce Radoľa k stretu chodca s kamiónom. Podľa doposiaľ zistených informácií mal 30 ročný chodec, ktorý kráčal po ľavej krajnici v smere do Žiliny z doposiaľ nezistených príčin náhle vojsť do jazdnej dráhy kamióna, ktorý v opačnom smere jazdy viedol 60 ročný vodič.

Vodič kamiónu na vzniknutú situáciu reagoval brzdením, avšak zrážke s chodcom nedokázal zabrániť. V dôsledku zrážky utrpel 30 ročný chodec ťažké zranenia, s ktorými bol prevezený do nemocnice. Požitie alkoholických nápojov u vodiča kamiónu zistené nebolo. Okolnosti dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania polície.

Fotogaléria :

Zdroj a foto  : Falck , Jana Balogová  hovorca KR PZ v Žiline

 

Tento článok zaujal veľa ľudí