Kollárovci získali Zlatú a Platinovú platňu: Tento rok vydajú aj nové CD !

Kollárovci získali Zlatú a Platinovú platňu: Tento rok vydajú aj nové CD !

Známa Slovenská folková kapela Kollárovci získala tento týždeň výnimočnú cenu. Zlatú platňa za CD Neúprosný čas a Platinovú platňu za CD Môj život je muzika.

Prišiel čas bilancovať

Kollárovci lámu rekordy nie len v predaji CD, ale aj v sledovaní svojich klipov na youtube, kde zaznamenali veľké úspechy. Pre svojich poslucháčov dokonca pripravujú aj nové CD, ktoré by malo byť pokračovaním ich úspešnej hudobnej kariéry.

Je to pre nás veľká pocta, ale aj výzva naďalej pracovať a pripravovať pre našich priaznivcov nové piesne. Už tento rok sme pre nich pripravili nové CD. Dúfame, že bude také úspešné, ako predchádzajuce albumy “ povedal Marek Kollár

 

Novinka, ktorá roztancuje Slovensko

Ako doplnil nový CD album vznikol v štúdiu 7 v Prešove. Nachádzajú sa na ňom ľudové, ako aj autorské piesne s typickým Kollárovskym nádychom. Novinkou budú aj texty od známeho slovenského textára Martina Sarvaša, ktorý písal aj texty známej rockovej kapele Tublatanka.

„Je to pre nás veľká výzva a špeciálne sa tešíme na texty od Martina Sarvaša, dúfame, že sa budú našim poslucháčom páčiť. Nám osobne sa veľmi páčia, myslím, že prinesú nový vietor do nášho nového CD,“ prezradil Marej Kollár s tým, že album plánuju vydať v auguste.

 

„Na 80% je hotový, dokončujeme ešte posledné hudobné úpravy, ako aj grafický dizajn na CD, ktorý bude špeciálny,“ prezradil na záver.

This function has been disabled for Spišiakoviny.