Krompašská nemocnica si polepšila v hodnotení nemocníc

Share

Krompašská nemocnica si polepšila v hodnotení nemocníc

Nemocnica AGEL Krompachy zaznamenala úspech v podobe skvelého 6. miesta spomedzi 44 všeobecných nemocníc v ankete zdravotnej poisťovne Dôvera. Dotazovaní boli jej poistenci, ktorí hodnotili spokojnosť s poskytovaním zdravotnej starostlivosti v tej ktorej nemocnici z pohľadu pacienta. Oproti vlaňajšku si nemocnica polepšila o tri miesta.

Hodnotenie našej nemocnice a výborné umiestnenie na 6. mieste spomedzi všeobecných nemocníc Slovenska, v rebríčku, ktorý je výsledkom hodnotenia spokojnosti s poskytovaním zdravotnej starostlivosti zo strany pacientov, je potešujúce,“ netajil radosť z výsledku riaditeľ Nemocnice AGEL Krompachy MUDr. Miroslav Kraus.

Minulý rok bol pre nemocnicu mimoriadne náročný, nemocnica sa stala subjektom hospodárskej mobilizácie v súvislosti so starostlivosťou o pacientov s ochorením COVID-19, navyše sa za plného chodu realizuje rozsiahla modernizácia gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia. ,,Snahou personálu nemocnice, napriek týmto ťažkostiam, je postarať sa čo najlepšie o pacientov, aby odchádzali z našej nemocnice spokojní. Zároveň je výsledok ankety pre nás zaväzujúcim aj do ďalších dní“, dodal MUDr. Miroslav Kraus, riaditeľ spoločnosti.

Informácie poskytla Mgr. Martina Pavliková

Hovorkyňa skupiny AGEL SK

Kategórie článku: RecenzieRegión SpišRôzneSlovenskoSprávyTlačové správyZdravieZdravotníctvo

Mohlo by sa vám páčiť...

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.