Kuriózna nehoda v Smižanoch ( FOTO )

Kuriózna nehoda v Smižanoch ( FOTO )

Včera (8.6.) popoludní na Hviezdoslavovej ulici v Smižanoch došlo k dopravnej nehode, pri ktorej sa ľahko zranila jedna osoba. Ako informovala krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová podľa doterajších zistení vodič z okresu Poprad viedol špeciálne motorové vozidlo zn. Renault Trafic, slúžiace ako pouličný predaj tovaru, v smere jazdy od Smrekovej ulice na Iliašovskú ulicu.

„Na začiatku Hviezdoslavovej ulice z vozidla predával tovar, pričom mal pravý bok na vozidle, ktorý tvoril prístrešok, zdvihnutý. Vodič nastúpil do vozidla, avšak tento bok na vozidle nezložil, pričom vozidlo viedol ďalej po Hviezdoslavovej ulici. Pri jednom z rodinných domov týmto zdvihnutým prístreškom narazil do zadnej časti mimo cesty zaparkovaného vozidla zn. Fiat,“ priblížila policajná hovorkyňa.

Ako doplnila po náraze sa vozidlo zn. Fiat  posunulo dopredu a narazilo do 64-ročnej ženy, ktorá stála pri ceste (pri bráne rodinného domu) a následne narazilo aj do nádoby na odpad.

Vodič bol na mieste dopravnej nehody podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. „ Podľa predbežnej lekárskej správy žena utrpela ľahké zranenia. Bližšie okolnosti, celková škoda, sú predmetom ďalšieho objasňovania“ uzavrela Mésarová.

 

This function has been disabled for Spišiakoviny.