Martin : Polícia žiada o pomoc svedkov dopravnej nehody

Share

Martin : Polícia žiada o pomoc svedkov dopravnej nehody

V polícia v Martine sa obracia na verejnosťou o pomoc v súvislosti s vyšetrovaním dopravnej nehody, ku ktorej došlo dňa 6. mája 2019 okolo 14.10 hodiny na svetelnej križovatke cesty I/65d pri OC Tulip.

Z doposiaľ nezistených príčin došlo k stretu nákladného vozidla zn. MAN idúceho po ceste I/65d v smere od Žiliny na Turčianske Teplice, ktoré viedol vodič (38) s osobným autom VW Pasat, ktorého vodič (19) vchádzal do križovatky z vedľajšej cesty ul. Záturčianskej. V dôsledku nárazu vozidlo VW Passat začalo rotovať a zadnou časťou narazilo do prednej časti vedľa neho idúceho auta BMW3, ktoré viedol vodič (18).

Svetelná križovatka bola v prevádzke a všetci účastníci dopravnej nehody na mieste tvrdili, že viedli vozidlá na signál „Voľno“. Pri dopravnej nehode došlo k ľahkému zraneniu vodiča vozidla VW Passat. Hmotná škoda na vozidlách je odhadnutá na cca 10.000,- eur. Ďalšie okolnosti dopravnej  nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.  

Akékoľvek informácie k dopravnej nehode žiada polícia prípadných svedkov oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158,  alebo najbližšom útvare Policajného zboru.

Fotogaléria :

Zdroj a foto : Jana Balogová hovorca KR PZ v Žiline

Kategórie článku: Dopravné informácieKrimiRôzneSlovenskoSprávy

Mohlo by sa vám páčiť...