Kategórie
Krimi Slovensko Správy

Aktualizované : Nezvestná 35-ročná Nadežda

Nezvestná 35-ročná Nadežda – pomôžte ZDIEĽANÍM

Nadežda Ondejková

Menovaná bola naposledy videná v čase okolo 11.30 h dňa 14.01.2019 v mieste svojho trvalého pobytu. Odvtedy o sebe nepodala žiadnu správu a miesto jej súčasného pohybu a pobytu nie je známe.

Popis nezvestnej:
Nezvestná 35-ročná žena je približne 175 cm vysoká, štíhlej postavy, má gaštanovo – hnedé dlhšie vlasy a zeleno hnedé oči. Oblečené mala čiernu prešívanú bundu, modré rifle a čierne čižmy.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k vypátraniu nezvestnej osoby  oznámte na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení .

POMÔŽTE pri pátraní po nezvestnej Nadežde

Slovenská pátracia služba sa opäť obracia na občanov so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestnej osobe – Nadežde Ondejkovej.

Pátranie sa bude vykonávať v bratislavskej mestskej časti Rusovce a Čunovo.

Zraz bude 23. 3. 2019 (sobota) o 9.00 hod na miestnom úrade v Rusovciach.

Z organizačno-taktického hľadiska žiadame viacčlenné kolektívy a organizácie, aby nás informovali o svojej účasti vopred na e-mail:

operacne@patracka.sk

Zároveň Vás prosíme, aby ste sa pátrania nezúčastňovali vo vojenských uniformách či tmavých odevoch z dôvodu prehľadnosti v rojnici.

ĎAKUJEME veľmi pekne každému z Vás!

Pátranie v Rusovciach

Dnes ( 23.3..2019 ) sme opäť za účasti množstva dobrovoľníkov a techniky od rána pátrali v katastrálnom území bratislavskej mestskej časti Rusovce a Čunovo. Prepátrali sa zalesnené časti, opustené objekty, polia a v spolupráci s poriečným oddelením Prezídia Policajného zboru sa pátranie vykonávalo aj na Dunaji.

Žiaľ, pátranie bolo aj napriek maximálnej snahe, neúspešne.

Veľká vďaka patrí ale opäť všetkým ľuďom, ktorí dnes prišli, moc ste nám pomohli! Ďakujeme! 

Aktualizované : 10.8.2019

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k vypátraniu nezvestnej osoby oznámte na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení .Ďakujeme za zdieľanie …

Zdroj a foto : Polícia SR, Slovenská pátracia služba ,tvnoviny,sk

 

This function has been disabled for Spišiakoviny.

Exit mobile version