Úvod  >  Článok:  Aktualizované  : Streľba v Bratislave

Aktualizované : Streľba v Bratislave

Polícia na sociálnej sieti uverejnila status: „ Môžeme potvrdiť, že sme zaznamenali udalosť, pri ktorej vodič osobného vozidla strieľal na vodiča autobusu na križovatke ulíc Prievozská – Košická. Pri streľbe nikto nebol vážne zranený. Viac informácií poskytneme neskôr.“

Správu budeme aktualizovať .

Aktualizované

Dnes krátko po 13.00 hod polícia prostredníctvom linky 158 prijala oznámenie o streľbe z krátkej guľovej zbrane na križovatke Prievozskej ulice a Mlynských Nív. Podľa doterajších informácií mal streľbe predchádzať incident medzi vodičom osobného motorového vozidla zn. Fiat Punto a vodičom autobusu MHD smerujúceho do centra mesta.

Po nedorozumení mal vodič osobného vozidla jeden krát vystreliť na čelné sklo autobusu. Následkom výstrelu došlo k rozbitiu skla, ktoré ľahko zranilo vodiča autobusu.

Okrem vodiča autobusu, ktorý bol zdravotníkmi ošetrený na mieste, k zraneniu ďalších osôb nedošlo. Policajti v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné úkony za účelom vypátrania páchateľa a objasnenia všetkých okolností celého incidentu.

Ako náhle to procesná situácia umožní budeme verejnosť o prípade informovať.

Zdroj : Polícia SR

Ilustračné foto : pixabay

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním