MIMORIADNE : Zrážka vlakov pri Vrútkach , na mieste sú všetky záchranné zložky (FOTO,VIDEO)

MIMORIADNE : Zrážka vlakov pri Vrútkach , na mieste sú všetky záchranné zložky (FOTO,VIDEO)

Hasiči momentálne zasahujú pri železničnej nehode, ktorá sa stala na trati v smere zo Žiliny do Vrútok, okres Martin. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že rušeň narazil do odstaveného osobného vlaku.

Na mieste udalosti zasahuje 21 profesionálov z Martina, Žiliny, Trenčína, zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline a z Bánoviec nad Bebravou a dobrovoľní hasiči z DHZO Sučany, Lipovec, Martin – Priekopa. Na mieste sa nachádzajú aj dva evakuačné autobusy HaZZ, v ktorých cestujúci nájdu dočasné útočisko.

MIMORIADNE UPOZORNENIE!!!

Polícia žiada vodičov aby na ceste I/18 za Vrútkami smer Žilina vytvorili záchranársku uličku pre všetky záchranné zložky z dôvodu železničnej nehody na železničnej trati pred Vrútkami, okres Martin.

Cesta 1/18 za Vrútkami je momentálne neprejazdná obojsmerne!!!

ZRÁŽKA VLAKOV MEDZI VRUTKAMI A VARÍNOM: NEMOCNICE V MARTINE A ŽILINE SITUÁCIU SO ZRANENÝMI ZVLÁDAJÚ A PACIENTOM POSKYTUJÚ POTREBNÚ ZDRAVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ

Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský smeruje na miesto nehody a následne do nemocnice. Štátna tajomníčka Lenka Dunajová Družkovská telefonovala s riaditeľmi nemocníc v Martine a Žiline, ktorí potvrdili, že situáciu so zranenými zvládajú a všetkým je poskytovaná potrebná zdravotná starostlivosť. Zároveň aj ona smeruje do nemocnice v Žiline.
?? Ministerstvo zdravotníctva vyzýva vodičov, aby vytvorili záchranársku uličku pre zasahujúce záchranné zložky.

Fotogaléria :

Zdroj a foto : Polícia SR , HAZZ , MZSR

 

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.