Úvod  >  Článok:  Čelná zrážka dvoch osobných vozidiel skončila tragický

Mladý vodič prešiel do protismeru o život prišiel starší muž

Polícia vyšetruje okolnosti a príčiny vážnej dopravnej nehody, ku ktorej došlo dnes ráno krátko pred 6 hodinou. 22 ročný vodič išiel na aute Dacia Duster smerom na obec Štefanov, prešiel z nezistených príčin do protismeru, kde došlo k stretu s autom Toyota. Pri nehode došlo k zakliesneniu oboch vodičov. 64 ročný vodič vodič ťažkým zraneniam na mieste nehody podľahol. Druhého vodiča previezli leteckí záchranári do bratislavskej nemocnice.

Za účelom objasnenia presnej príčiny nehody bol na miesto privolaný aj znalec z odboru cestná doprava. Cesta je zo Senice na obec Štefanov stále uzavretá.

Polícia žiada najmä mladých vodičov,aby nepreceňovali svoje schopnosti a na cestách sa správali zodpovedne.

Leteckí záchranári z Bratislavy boli dnes v skorých ranných hodinách požiadaní o pomoc pri dopravnej nehode.

Leteckí záchranári z Bratislavy boli dnes v skorých ranných hodinách požiadaní o pomoc pri dopravnej nehode. Neďaleko obce Štefanov (okres Senica) sa čelne zrazili dve osobné motorové vozidlá. Jeden účastník dopravnej nehody, žiaľ, svojim zraneniam na mieste podľahol.

Posádka leteckých záchranárov si na mieste od rýchlej lekárskej pomoci prevzala 22-ročného vodiča, ktorý utrpel poranenia viacerých častí tela. Po preložení na palubu vrtuľníka bol v umelom spánku s polytraumou letecky transportovaný a v stabilizovanom stave odovzdaný do rúk lekárom Univerzitnej nemocnice Bratislava – Ružinov.

Zdroj a foto : Polícia SR , VZZS

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním