Na Veľkonočný pondelok havaroval opitý nevodič : Viezol dvoch maloletých chlapcov !

Share

Na Veľkonočný pondelok havaroval opitý nevodič : Viezol dvoch maloletých chlapcov !

K nehode došlo v pondelok (22.4.) v popoludňajších hodinách v Hnúšti. 32-ročný muž tu po miestnej komunikácii viedol osobné motorové vozidlo Škoda Felícia,pričom sa plne nevenoval vedeniu vozidla a situácii v cestnej premávke, pričom na ulici Clementisa narazil do tam zaparkovaného vozidla, ktoré poškodil.

Následne s vozidlom pokračoval v jazde v smere na Klenovec, kde za obcou Maša narazil bočnou časťou svojho vozidla do ľavej zadnej časti v tom istom smere jazdiaceho auta Suzuki Baleno. Ani toto nezastavilo 32-ročného muža, ktorý napriek tomu pokračoval v jazde a v časti Kudlovo prešiel s vozidlom do ľavého jazdného pruhu, zišiel s vozidlom mimo cestu, kde narazil do priekopy.

Vozidlo bolo nárazom vymrštené a skončilo prevrátené na streche v koryte rieky. 32-ročný muž viezol vo vozidle dve maloleté deti, chlapcov vo veku 10 a 13 rokov.

Maloletí chlapci utrpeli pri nehode zranenia, s ktorými boli prevezení do nemocnice. Vodič bol po nehode vyzvaný k dychovej skúške na zistenie alkoholu, pričom bola u neho nameraná hodnota, ktorá v prepočte predstavovala približne 1,12 promile alkoholu.

Pri následných úkonoch bolo zistené, že ide o muža, ktorý nie je držiteľom vodičského oprávnenia. Vodičovi bola obmedzená osobná sloboda a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Povereným príslušníkom okresného dopravného inšpektorátu mu bolo vznesené obvinenie z prečinu ublíženia na zdraví a prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Fotogaléria :

Zdroj a foto : Polícia SR

Kategórie článku: Dopravné informácieKrimiRôzneSlovenskoSprávy

Mohlo by sa vám páčiť...