Site icon Spišiakoviny

Narodeninové prekvapenie

Narodeninové prekvapenie

Jedného dňa som stretla gentlemana a zamilovala som sa do neho. Keď sa stalo zrejmým, že sa vezmeme, učinila som najvyššiu obeť a vzdala som sa svojich obľúbených fazuli.

O niekoľko mesiacov neskôr, na moje narodeniny sa mi cestou domov z práce pokazilo auto. Pretože sme žili na vidieku, zavolala som manželovi, že prídem domov neskoro, pretože musím ísť pešo. Cestou som míňala malú reštauráciu a vôni pečených fazúľ vychádzajúcej z ich kuchyne som nedokázala odolať.

Aby som sa dostala domov, musela som prejsť niekoľko míľ a tak som si povedala, že než prídem domov všetky škodlivé následky tých fazúľ vyprchajú. Vošla som do reštaurácie a hneď som zjedla tri veľké porcie fazúľ.

Celou cestou domov som sa potom snažila vypustiť von všetok plyn, ktorý môj zažívací systém produkoval.

Keď som dorazila domov, manžel sa zdal byť veľmi nadšený, že ma vidí a s potešením mi oznámil:

„Miláčik, pre dnešný večer mám pre teba veľké prekvapenie.“

Potom mi zaviazal oči a zaviedol ma k mojej stoličke pri stole. Sadla som si a práve v okamihu, keď chcel rozviazať šatku na mojich očiach, zazvonil telefón.
Musela som mu sľúbiť, že šatky na očiach sa nedotknem, pokiaľ sa nevráti a potom išiel zdvihnúť telefón.

Pečené fazule, ktoré som skonzumovala na mňa stále ešte mali vplyv a tlak sa stával neúnosným. Môj muž bol v druhej miestnosti a ja som využila príležitosť, presunula váhu na jednu polku prdla som si. Bolo to nielen hlasné, ale zapáchalo to ako vlečka hnoja ktorá prešla tchora pred papierňou. Vzala som si obrúsok a mávala s ním rázne vo vzduchu.

Potom som presunula váhu na druhú polku a vypustila tri ďalšie salvy. Zápach bol horší než keď sa varí zelenina.

Starostlivo som počúvala vzdialené konverzácie v druhej miestnosti a pokračovala v uvoľňovaní tlaku vo svojom zažívacom systéme po ďalších niekoľko minút. Pôžitok bol neopísateľný.

Keď slová na rozlúčenie z vedľajšej miestnosti signalizovali koniec mojej slobody, ešte párkrát som zamávala vo vzduchu obrúskom, vrátila ho na klin a zložila naň ruky.

Cítila som sa uvoľnene a bola som so sebou veľmi spokojná. Moja tvár musela byť alegóriou na nevinnosť, keď sa manžel vrátil a ospravedlňoval sa, že telefonoval tak dlho. Spýtal sa ma, či som sa pozrela spod šatky a ja som ho uistila, že nie.

V tom okamihu dal dolu z mojich očí šatku a dvanásť hostí jednohlasne povedalo: „Happy Birthday!“Omdlela som…

Exit mobile version