Nezvestná štrnásť ročná Viktória – pomôžte ZDIEĽANÍM

Share

Nezvestná štrnásť ročná Viktória – pomôžte ZDIEĽANÍM

Dňa 20.4.2018 oznámil na Obvodnom oddelení PZ vo Vysokých Tatrách Ľuboš Hriň nezvestnosť svojej maloletej dcéry Viktórie Hriňovej, ktorú naposledy videl dňa 20.4.2018 o 06.45 hod. kedy odišla z miesta prechodného bydliska Vysoké Tatry, Dolný Smokovec č. 31 do školy v Dolnom Smokovci, pričom do školy neprišla, späť do miesta prechodného bydliska sa doposiaľ nevrátila a ani o sebe nepodala žiadnu správu.

Viktória pri sebe mala finančnú hotovosť vo výške 50,-Eur a mobilný telefón, ktorý má vypnutý. Menovaná bola videná ako dňa 20.4.2018 o 07.23 hod. si na ŽSR v Poprade kúpila cestovný lístok Bratislava-Hlavná stanica, kde je predpoklad že išla za svojím priateľom  Jakubom Šipošom  vo veku 15 rokov, ktorý býva v Bratislave.

Vykonanými previerkami a opatreniami sa doposiaľ nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať.

Popis osoby: Menovaná  je vysoká  170 cm, plnoštíhlej postavy,  čierne vlasy, v záhlaví vyholené, nosené vo vrkoči, hnedé oči

Popis oblečenia: červená bunda, bordové tričko, modré rifle-roztrhané na oboch kolenách, červené tenisky, čierny ruksak zn. NIKE

 Zvláštne znamenie:  nemá

Akékoľvek poznatky k hľadanej osobe oznámte na oddelení pátrania Okresného   riaditeľstva Policajného zboru  Poprad,  t.č. 0961 89 3371,  resp. na linku 158.

Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove

Kategórie článku: KrimiRôzneSlovenskoSprávy

Mohlo by sa vám páčiť...

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.