Úvod  >  Článok:  Nezvestný 33-ročný Ladislav : Pomôžte zdieľaním !

Nezvestný 33-ročný Ladislav : Pomôžte zdieľaním !

Polícia v Banskej Bystrici sa na občanov obracia so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po 33-ročnom Ladislavovi Zlevskom z Banskej Bystrice. Muž je nezvestný od dňa 18. apríla 2019, kedy mal vo večerných hodinách odísť z domu a od tej doby sa domov nevrátil ani o sebe nepodal žiadnu správu. 

Popis osoby: vysoký približne 175 cm, plnoštíhlej – svalnatej postavy, má špinavé blond vlasy – stále oholená hlava, modré oči

Popis oblečenia: pracovný odev, monterky dvojdielne bez trakov, tenisky bielej farby s bielym označením Adidas

Zvláštne znamenia: tetovanie na pravom ramene v tvare listu.

Polícia žiada  občanov o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnom mužovi. Tých, ktorí by k jeho osobe vedeli poskytnúť akékoľvek bližšie informácie žiadame, aby tak urobili na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158.

Pátracia akcia po nezvestnom mužovi ani dnes úspech nepriniesla

Neustále prebieha pátranie po 33-ročnom Ladislavovi Zlevskom z Banskej Bystrice. Muž je nezvestný od 18. apríla 2019, kedy mal vo večerných hodinách odísť z domu a od tej doby sa domov nevrátil, ani o sebe nepodal žiadnu správu.

Dnešnej (2.5.2019 ) pátracej akcie, ktorá trvala 4 hodiny a prebiehala v širšom okolí Banskej Bystrice sa zúčastnilo 12 policajtov kriminálnej polície, obvodných oddelení v Banskej Bystrici, Slovenskej Ľupče, psovodi so služobnými psami a desiatky záchranárov a dobrovoľníkov. Prepátrali 6 vytipovaných lokalít, ale nezvestného muža stále nenašli.

Touto cestou chceme opätovne požiadať občanov o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnom mužovi. Tých, ktorí by k jeho osobe vedeli poskytnúť akékoľvek bližšie informácie žiadame, aby tak urobili na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru, alebo na známom telefónnom čísle 158. 

Zdroj  : Polícia SR

Foto : Facebook 

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním