Úvod  >  Článok:  Aktualizácia : Úmyselne usmrtil svoju 47 ročnú manželku a 15 ročného syna

Obrovská tragédia v Žiline

Obrovská tragédia sa stala v Žiline včera v noci zo soboty na nedeľu.Posádka RLP2 Žilina bola dnes podvečer vyslaná na zásah do jedného z bytov na žilinskom sídlisku Hájik. V byte sa nachádzali tri osoby, z toho jedna bola maloletá.

Išlo o trojčlennú rodinu. Žena a maloletý syn mali rozsiahle bodné zranenia, ktoré neboli zlučiteľné so životom. Lekár musel na mieste u oboch skonštatoval smrť. Muž, ktorý mal kontaktovať tiesňovú linku, mal na tele viacpočetné rezné rany a bodnutia.

Po ošetrení posádkou bol za asistencie polície prevezený do žilinskej nemocnice a je mimo ohrozenia života.

Správu budeme aktualizovať .

Aktualizácia : Mŕtve osoby v byte

V nedeľu 24. februára v podvečerných hodinách boli na žilinskom sídlisku v byte nájdené dve mŕtve osoby. Ďalšia osoba v byte bola zranená. V súčasnej dobe na mieste polícia vykonáva všetky potrebné prvotné procesné úkony a opatrenia. Z uvedeného dôvodu nie je možné poskytnúť k udalosti žiadne bližšie informácie. Akonáhle to situácia vo vyšetrovaní dovolí polícia informácie poskytne.

Aktualizácia : Úmyselne usmrtil svoju 47 ročnú manželku a 15 ročného syna

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline obvinil 48 ročného Miroslava (z okresu Senec) z obzvlášť závažného zločinu vraždy.

Obvinený muž mal počas uplynulého víkendu v byte na žilinskom sídlisku úmyselne usmrtiť svoju 47 ročnú manželku a 15 ročného syna. Mal im nožom spôsobiť viaceré bodné zranenia, na následky ktorých zomreli.  

Obvinený muž je zadržaný a bude spracovaný podnet na návrh na jeho vzatie do väzby.

Polícia na prípade intenzívne pracuje a vykonáva všetky potrebné úkony a opatrenia v zmysle Trestného poriadku. Z uvedeného dôvodu nie je možné poskytnúť k prípadu žiadne bližšie informácie až do skončenia vyšetrovania.

Zdroj : Falck , Radko Moravčík KR PZ v Žiline

Foto : Radko Moravčík KR PZ v Žiline

Ilustračné foto : pixabay

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním