Úvod  >  Článok:  Aktualizácia : Vodička osobného automobilu dostala šmyk a v protismere nabúrala do posypového auta.

Aktualizácia : Vodička osobného automobilu dostala šmyk a v protismere nabúrala do posypového auta.

Smrteľná dopravná nehoda sa stala dnes predpoludním na križovatke za osadou Roškovce (Doľany), okr. Levoča. Zasahovali pri nej dve posádky – RLP SNV a RZP LE. Vodička osobného automobilu dostala šmyk a v protismere nabúrala do posypového auta. Ženu z vozidla vystrihávali hasiči. Pri náraze utrpela rozsiahle poranenia hlavy, ktoré neboli zlučiteľné so životom. Privolaný lekár musel skonštatovať smrť.

Aktualizácia 04.02.2019

Dňa 02. 02. 2019 poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Poprade začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia, nakoľko v uvedený deň  krátko po siedmej hodine ráno došlo na štátnej ceste číslo I/18 medzi mestom Levoča a obcou Spišský Hrhov k smrteľnej dopravnej nehode.

33 ročná vodička z obce Klčov, viedla osobné motorové vozidlo v smere do mesta Levoča, v zákrute z dosiaľ nezistených príčin s vozidlom dostala šmyk a narazila do zvodidla … Neskôr do  nákladného špeciálneho vozidla. Toto vozidlo vykonávalo  údržbu – posyp cesty I/18.  Vodička pri dopravnej nehode utrpela zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým na mieste nehody podľahla.

Škoda na osobnom motorovom vozidle bola odhadnutá na sumu 2.500,-€, na nákladnom motorovom vozidle bola odhadnutá na sumu 3.000,-€ a na zvodidle bola odhadnutá na sumu 500,-€,. 

Fotogaléria :

Zdroj : Falck ,  kpt. Ing. Jana Ligdayová hovorca KR PZ  Prešov

Foto: Polícia SR

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním