Úvod  >  Článok:  Mladá vodička zdemolovala autá : Po nehode mala pri sebe niečo zelené

Osobný automobil zišiel z cesty a narazil do zaparkovaného vozidla

Dnes tesne po polnoci došlo k nehode v obci Kolinovce, okr. SNV. Osobný automobil zišiel z cesty a narazil do zaparkovaného vozidla vedľa cesty, ktoré následne vrazilo do auta stojaceho pred ním. Pri nehode sa zranila vodička prvého auta, ktorá mala iba ľahké poranenia. Posádka RLP Krompachy pacientku ošetrila a previezla do nemocnice v Krompachoch za účelom ďalších vyšetrení.

Mladá vodička zdemolovala autá : Po nehode mala pri sebe niečo zelené

Vodička (22) s ťažkou nohou na plyne a navyše po strete so zvieraťom na ceste prešla s vozidlom zn. Hyundai i20 do protismeru, kde narazila do dopravného značenia. Potom narazila do tam zaparkovaného vozidla zn. Kia Ceed, ktoré odhodilo do pred ním zaparkovaného Peugeotu 307, a to po náraze odhodilo do jazdného pruhu a Kiu Ceed do betónového oplotenia jedného z rodinných domov v obci Kolinovce. Dychová skúška u vodičky bola negatívna.

Počas dokumentovania dopravnej nehody policajti zistili, že žena u seba prechováva sušinu zelenej farby, ktorá bola zaistená a bude podrobená expertíznemu skúmaniu.

Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi a podozrivej žene bol na zistenie prítomnosti omamných a psychotropných látok odobratý biologický materiál. Predbežná celková škoda bola vyčíslená na 17.800 eur. Presná príčina dopravnej nehody, bližšie okolnosti i miera zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Fotogaléria :

Zdroj a foto : Falck, Polícia SR

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním