Pár luxusných dámskych rukavičiek

Pár luxusných dámskych rukavičiek

Chlapík sa rozhodol, že poteší svoju milú. Keďže pracoval v zahraničí už dlhšiu dobu tak sa rozhodol, že kúpi pre svoju polovičku pár luxusných dámskych rukavičiek. Romantické a pritom nie príliš osobné. Pri nákupe mu samozrejme pomáhala jeho sestra, ktorá mu poradila kúpiť bielu farebnú kombináciu rukavičiek.
Sestra jeho milej kúpila dvojo sexi nohavičiek. Pri balení však pokladnička vymenila balíčky a tak sestra dostala rukavičky a chlapík nohavičky. Bez toho aby to kontroloval, zašiel na poštu a poslal s pribaleným listom:

“Drahá, tak tieto som vybral pre teba, lebo som si všimol, že ich normálne nenosíš. Keby bolo podľa mňa vybral by som také s gombíkmi, ale tvoja sestra tiež nosí krátke a tie sa ľahšie sťahujú.Farba je možno trochu citlivá, ale predavačka mi ukázala svoje, ktoré už nosila 3 týždne a skoro vôbec neboli zašpinené. Predavačka si vyskúšala aj tie tvoje a vyzerala v nich skutočne elegantne.

Prial by som si, aby som ti ich mohol prvýkrát natiahnuť sám, lebo kým sa uvidíme v sobotu, už s nimi určite príde kde – kto do kontaktu. Keď si ich budeš sťahovať, nezabudni vždy do nich fúknuť, lebo pri nosení sa prirodzene trocha zapotia a navhlnú a takto ti dlhšie vydržia čerstvé. Mysli na to, ako často ich budem chcieť v budúcnosti bozkávať. Dúfam, že si ich v sobotu kvôli mne natiahneš.”

S láskou tvoj milovaný…

This function has been disabled for Spišiakoviny.