Úvod  >  Článok:  Párik dôchodcov sa vybral na výlet

Párik dôchodcov sa vybral na výlet

Prišli na miesto kde sa kedysi dávno prvý krát stretli. Sediac v kaviarni, starček hovori:
„Pamätáš sa ako sme sa tu pred 50 rokmi stretli? Neskor sme odišli z kaviarne, zahli do bočnej uličky a zozadu som ťa pretiahol.“ „Samozrejme, pamätám si na to veľmi dobre zlatko.“ Odpovedá babka s úškrnom.
„Nuž, kvôli pamiatke starých časov, poďme tam znova a opäť ta zozadu prebehnem.“
Párik zaplatil účet a opustili kaviareň. Mladý muž sediaci blízko nich náhodou počul celú konverzáciu, smial sa sam pre seba a pomyslel si že by mohlo byť vtipné sledovať ako si to dôchodcovia rozdávajú. Vstal teda  a išiel za nimi. O chvíľku ich už spoza rohu sledoval.
Babička si vyhrnula šaty, stiahla bombarďaky. Dedko stiahol nohavice, chytil babku za boky a ta sa oprela o plot. Čo nasledovalo počas ďalších 40 minút, bol najlepší atleticky sex aký mladý muž videl. Starec prirážal ako o život a babka fenomenálne zvŕtala panvou. Všade lietali končatiny, pohyby boli rozmazane, a ani na sekundu nezastavili. Na koniec skolabovali a hodinu sa ani nepohli.

Mladík stal v úžase. Ešte nikdy nič také nevidel,ani vo filmoch, ani od kamarátov, ani z vlastnej skúsenosti. Kvôli tomu čo videl, si sam pre seba povedal:
„Musím zistiť dedkovo tajomstvo. Aj ja by som sa chcel tak hýbať budúcich 50rokov!“
Dôchodcovia sa zatiaľ zotavili a obliekli sa. Mladík nabral odvahy a išiel za nimi.
„Pane, v živote som nevidel také niečo a už vôbec nie ludi vo vašom veku. Aké je vaše  tajomstvo? Užívali  ste si  takto aj pred 50  rokmi?“
Dedko odpovedá:“Synak, pred 50 rokmi v tom skur*enom plote nebola elektrina!“

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním