Úvod  >  Článok:  Patrícia akcia po nezvestnom Michalovi nesúvisí s prípadom zabitej Violy

Patrícia akcia po nezvestnom Michalovi nesúvisí s prípadom zabitej Violy

Dnes od ranných hodín vykonávajú policajti pátraciu akciu po tele nezvestného Michala Stacha, o ktorého nezvestnosti sme informovali vo štvrtok. Polícia prijala oznámenie o nezvestnosti s časovým odstupom 13 hodín, od kedy policajti robili všetko preto, aby nezvestného vypátrali. Polícia disponuje kamerovým záznamom, ktorý dňa 20.11.2019 zaznamenáva skok neznámej osoby z Mosta SNP. Vyhodnotením kamerových záznamov v časovej a miestnej súvislosti polícia predpokladá, že touto osobou mal byť s najväčšou pravdepodobnosťou nezvestný muž.

Z uvedeného dôvodu dnes prebieha pátracia akcia v povodí Dunaja. Pátracia akcia prebieha za účasti policajtov z Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I, policajtov poriečneho oddelenia Policajného zboru a Slovenskej pátracej služby z Trenčína.

Zároveň polícia zdôrazňuje, že ani tento prípad nemá žiadnu spojitosť s vyšetrovaním prípadu zabitej ženy zo dňa 11.11.2019. Polícia žiada preto verejnosť, aby nešírili dezinformácie, kvôli ktorým sa šíri panika. Ubezpečuje, že policajti na prípade zabitej 34-ročnej ženy naďalej intenzívne pracujú a robia všetko preto, aby prípad náležite objasnili.

 

Zdroj a foto : Polícia SR

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním