Úvod  >  Článok:  Polícia hľadá neznámeho vodiča a svedkov dopravnej nehody – pomôžte ZDIEĽANÍM

Polícia hľadá neznámeho vodiča a svedkov dopravnej nehody – pomôžte ZDIEĽANÍM

Polícia žiada o pomoc pri hľadaní po neznámom vodičovi , ktorý narazil do chodkyne. Ako priblížil krajský policajný hovorca Daniel Džobaník dňa 19.apríla 2018 v čase okolo 15:20 h došlo v Prešove za hotelom Dukla k zrážke chodkyne osobným autom.

„Doposiaľ neznámy vodič na neznámom osobnom aute odbočoval z vedľajšej ulice Hurbanistov vľavo na ulicu Námestie Legionárov, pričom pravou prednou časťou vozidla narazil do 62 ročnej chodkyne z Prešova. Žena prechádzala cez cestu z ľavej strany na pravú z pohľadu neznámeho vodiča. Po náraze chodkyňa spadla na cestu a utrpela poranenia kolena a pravej ruky s dobou liečenia nad 7 dní. Vodič, ktorý ženu zrazil ju previezol do FNsP Prešov na ošetrenie,“ ozrejmil hovorca s tým, že  pri dopravnej nehode nevznikla žiadna materiálna škoda. 

K objasneniu príčin a okolnosti vzniku tejto nehody je potrebné zistiť totožnosť neznámeho vodiča, pričom pomôcť môžu aj svedkovia, ktorí sa v uvedenom čase nachádzali v blízkosti miesta dopravnej nehody.  

Polícia preto žiada neznámeho vodiča vodičov ako aj ostaných vodičov, ktorí v tom čase jazdili na uvedenom úseku cesty aj občanov,  ktorí sa v tom čase nachádzali v blízkosti miesta dopravnej nehody a mohli by poskytnúť informácie o dopravnej nehode, aby kontaktovali políciu, buď priamo na Okresnom dopravnom inšpektoráte OR PZ v Prešove, Vajanského 32, Prešov, tel. čísla 0961 80 3513 prípadne na známom tel. čísle 158.  

 

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním