Úvod  >  Článok:  Polícia pátra po vodičovi , ktorý zrazil chodca a z miesta nehody ušiel : Ťažko zranený chodec svoj boj o život prehral

Polícia pátra po vodičovi , ktorý zrazil chodca a z miesta nehody ušiel : Ťažko zranený chodec svoj boj o život prehral

Polícia stále hľadá svedkov dopravnej nehody na Levočskej ulici v Poprade, kde neznámy vodič zrazil chodca a z miesta dopravnej nehody ušiel.

Okresný dopravný inšpektorát v Poprade vyšetruje okolnosti dopravnej nehody, ku ktorej došlo dňa 21.06.2019 v čase od 02:30 hod. do 02:55 hod. na Levočskej ulici v Poprade, pred vjazdom do areálu Slovenského vodohospodárskeho podniku.

Z doposiaľ nezistených príčin došlo k zrážke neznámeho motorového vozidla s 21 ročným chodcom z Popradu, ktorý bol nájdený ako leží na ceste, na pravej strane v smere na obec Hozelec. Neznámy vodič z miesta dopravnej nehody ušiel a chodcovi s ťažkými zraneniami neposkytol potrebnú pomoc.

Vzhľadom k závažnosti tohto prípadu, týmto opätovne polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o okolnostiach tejto dopravnej nehody nahlásili na číslo 158, alebo sa dostavili na Okresný dopravný inšpektorát v Poprade.

Zdroj a foto : Polícia SR

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním