Úvod  >  Článok:  Polícia takmer nepretržite dostava oznámenia o nedodržiavaní domácej karantény

Polícia takmer nepretržite dostava oznámenia o nedodržiavaní domácej karantény

Staroturanskí policajti preverovali oznámenie súvisiace s nedodržaním povinnej karantény. V jednej z obcí v okr. Nové Mesto nad Váhom. 60-ročný muž, ktorý bol v kontakte s nakazenou osobou a mal dodržiavať preventívnu karanténu toto nerešpektoval a odišiel autobusom do Nového Mesta nad Váhom.

Jeho ošetrujúca lekárka policajtom uviedla, že 60-ročný muž má nariadenú domácu izoláciu. Policajti tento podnet odstúpia Regionálnemu úradu verejného zdravotníctva na ďalšie konanie.

Polícia opakovane upozorňuje všetkých, správajte sa zodpovedne. Koronavírus je hrozbou pre nás všetkých. Neriskujte a neohrozujte svoje zdravie a zdravie svojich blízkych. Len spolu to zvládneme.

Polícia takmer nepretržite dostáva oznámenia o nedodržiavaní domácej karantény obyvateľmi, čo sa mali vrátiť zo zahraničia, najmä Talianska. Tieto oznámenia preveruje. Okrem toho polícii občania oznamujú, aj to, že niektoré prevádzky, ktoré majú byť zatvorené sú pre verejnosť otvorené. Každé takéto oznámenie polícia preveri a v zmysle zákona budú dotknuté osoby sankcionované.

Fotogaléria:

Zdroj a foto : Polícia SR

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním