Polícia v Banskej Bystrici vyšetruje smrť mladej ženy

Share

Polícia v Banskej Bystrici vyšetruje smrť mladej ženy

Dnes (6.6.) v skorých ranných hodinách došlo k úmrtiu mladej ženy. Príčinu jej úmrtia a bližšie okolnosti prípadu polícia vyšetruje .

Aktualizované

Dnes (6.6.) v skorých ranných hodinách boli policajti vyslaní do miestnej časti Uhlisko v Banskej Bystrici na preverenie oznámenia o úmrtí mladej 18-ročnej ženy z Banskej Bystrice. Podľa doteraz zistených informácií mala byť mladá žena na návšteve u svojho známeho v neďalekej obci v okrese Banská Bystrica, pričom sa jej mal v ranných hodinách náhle zhoršiť zdravotný stav.

46-ročný muž, u ktorého bola na návšteve mal mladú ženu naložiť do svojho vozidla a viesť ju do nemocnice. Počas cesty telefonoval na linku 112 s tým, že im opísal situáciu a žiadal sanitku rýchlej zdravotnej pomoci, aby mu išla naproti, pričom sa so sanitkou stretli na parkovisku na Mičinskej ceste, kde však už 18-ročná žena nejavila známky života.

Na miesto bol privolaný súdny lekár, ktorý nariadil vykonať súdnu pitvu. Presná príčina smrti mladej Banskobystričanky bude známa až po vykonaní pitvy. Bližšie okolnosti prípadu sú predmetom ďalších vyšetrovacích úkonov.

Zdroj a foto : Polícia SR

Kategórie článku: KrimiRôzneSlovenskoSprávy

Mohlo by sa vám páčiť...

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.