Úvod  >  Článok:  Polícia vyšetruje smrteľnú dopravnú nehodu, prosí svedkov o pomoc

Polícia vyšetruje smrteľnú dopravnú nehodu, prosí svedkov o pomoc

Polícia vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v nedeľu (24.2.) v presne nezistenom čase okolo 6.15 hodine, na ceste 1/16 v katastri obce Podkriváň. 55-ročný vodič z Lovinobane, na osobnom motorovom vozidle Ford Focus C-Max,  viedol svoje vozidlo v smere jazdy od Lučenca na Zvolen.

Z doposiaľ nezistených príčin, pravdepodobne z dôvodu, že rýchlosť svojej jazdy neprispôsobil svojim schopnostiam, vlastnostiam vozidla a poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam, ktoré možno predvídať, po prejazde tiahlej ľavotočivej zákruty s vozidlom dostal šmyk.

Vyšiel vpravo mimo cestu a narazil do stromov. Po zrážke sa vozidlo prevrátilo na strechu. Pri dopravnej nehode vodič utrpel zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol. Škoda na vozidle je odhadnutá na 3-tisíc eur.

Polícia prosí svedkov tejto dopravnej nehody, aby v prípade akýchkoľvek relevantných informácií, ktoré by mohli pomôcť k objektívnemu posúdeniu vzniku dopravnej nehody, času kedy došlo k dopravnej nehode a príčine, ich bezodkladne oznámili na linku tiesňového volania č. 158, osobne na ktoromkoľvek útvare PZ.

Fotogaléria :

Zdroj a foto : mjr. PhDr. Mária Faltániová hovorkyňa KR PZ BB

 

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním