Úvod  >  Článok:  Aktualizované: Neznámy páchateľ napadol a brutálne zbil 64 ročného muža. Rodina prosí o pomoc pri pátraní!

Prešov: Neznámy páchateľ napadol a brutálne zbil 64 ročného muža. Rodina prosí o pomoc pri pátraní!

Dňa 23.12.2019 o 06:00 hod. ráno, na Justičnej ulici č. 6 v Prešove, bol napadnutý a brutálne zbitý 64- ročný muž, ktorý sa lieči na srdce. Bol napadnutý neznámym páchateľom, ktorý mu spôsobil veľmi vážne zranenia hlavy s dlhou dobou liečenia. Útok takmer neprežil. Prosíme obyvateľov Justičnej ulice v Prešove, ako aj náhodných okoloidúcich a iných ľudí, ktorí majú akékoľvek informácie o tomto brutálnom útoku, aby kontaktovali políciu na č.158.

Ďakujeme za akúkoľvek pomoc, informácie a vaše zdieľania.

Polícia vo veci vykonáva všetky potrebné procesné úkony

V pondelok ( 23.12.2019 ) okolo 6-tej hodiny rannej v Prešove na Ul. Justičnej neznámy páchateľ  napadol 64 ročného Prešovčana.  Napadnutý muž pri útoku utrpel podľa predbežnej lekárskej správy zranenia, ktoré si vyžiadajú dobu liečenia nad 7 dní.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Prešov – Juh v prípade začal trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženie na zdraví spáchaného v súbehu s prečinom výtržníctvo.  Polícia vo veci vykonáva všetky potrebné procesné úkony ( obhliadku miesta činu, výsluch poškodeného, zabezpečenie lekárskych správ k poraneniu, previerky osôb i získaných informácií ). Polícia na prípade intenzívne pracuje.  Vzhľadom na vykonávané procesné úkony ( aby nedošlo k ich zmareniu ) bližšie informácie momentálne nie je možné zverejniť.

Fotogaléria :

Zdroj a foto : Pohotovostný pátrací tím,

mjr. Ing. Jana Ligdayová

hovorca KR PZ  Prešov

Ilustračné foto : pixabay

 

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním