Prístroj, ktorý prenáša časť matkiných bolesti pri pôrode na otca

Share

Prístroj, ktorý prenáša časť matkiných bolesti pri pôrode na otca

Keď manželia prišli do pôrodnice, doktor im povedal že práve testujú úžasný nový high-tech prístroj, ktorý prenáša časť matkiných bolesti pri pôrode na otca. Spýtal sa ich či majú záujem zúčastniť sa testu. Obaja povedali že majú veľký záujem to skúsiť. Doktor nastavil, pre začiatok, prenos bolesti na 10%, a vysvetlil im že už 10% je pravdepodobne viac bolesti než akú otec kedy pocítil.


Tento článok zaujal veľa ľudí


V priebehu pôrodu sa manžel cítil dobre a požiadal doktora aby jeho podiel na bolesti o niečo zvýšil. Doktor potom nastavil prístroj na 20% prenos bolesti. Manžel sa stále cítil dobre. Doktor prekontroloval manželov tep a krvný tlak a bol celý udivený ako dobre pôrodné bolesti znáša. Rozhodli sa skúsiť 50%.

Manžel sa stále cítil dobre. Pretože bolo zrejmé že prenos bolesti manželke veľmi pomáha, manžel poprosil doktora aby preniesol všetku bolesť na neho. Manželka dieťa porodila prakticky bezbolestne a ani manžel žiadnu bolesť necítil. Boli z toho obaja nadšení. Keď sa vracali domov, našli na prahu svojho domu poštára v bezvedomí .

Kategórie článku: Glupocinky

Mohlo by sa vám páčiť...

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.