Spišská Nová Ves : DOPRAVNÁ NEHODA HASIČOV CESTOU NA ZÁSAH (video)

Share

Spišská Nová Ves : DOPRAVNÁ NEHODA HASIČOV CESTOU NA ZÁSAH (video)

Včera popoludní došlo v Spišskej Novej Vsi na ulici Školskej k dopravnej nehode, pri ktorej došlo k zrážke medzi motorovým vozidlom Ford S-MAX, ktoré viedla 33-ročná vodička zo Spišskej Novej Vsi a motorovým vozidlom Mercedes Hasičského a záchranného zboru, ktoré išlo na zásah so zapnutým zvukovým a svetelným signálom.

Vodič Mercedesu z dôvodu hustej premávky plynule prešiel do protismernej časti vozovky, aby obišiel pred ním jazdiace motorové vozidlo zn. FORD, ktoré v uvedenom čase odbočovalo vľavo, pričom vodička si nevšimla hasičské vozidlo, skrížila mu pri odbočovaní cestu, následkom čoho došlo k zrážke prednej pravej časti vozidla Mercedes s ľavou časťou vozidla Ford. Po zrážke vozidlo Mercedes odrazilo a prednou časťou vozidla narazilo do betónového odpadkového koša a železného zábradlia umiestneného na chodníku v ľavo v smere jazdy vozidiel.

Pri dopravnej nehode došlo k zraneniu 33-ročnej vodičky, ktoré si vyžiadalo jednorazové ošetrenie. Na vozidle MV SR zn. Mercedes vznikla škoda odhadom na mieste vo výške 5000 €, na vozidle Ford S- Max vznikla škoda odhadom na mieste 4000 € a škoda na betónovom koši a železnom zábradlí vznikla mestu Spišská Nová Ves vo výške odhadom 300 €. Vodiči boli podrobení dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

Fotogaléria :

Zdroj a foto : Polícia SR

Kategórie článku: Dopravné informácieKrimiRegión SpišRôzneSlovenskoSprávy

Mohlo by sa vám páčiť...

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.