Tragédia na streche bytového domu

Share

Tragédia na streche bytového domu

Včera (22.8.) dopoludnia na streche bytového domu na Michalovskej ulici v Sobranciach došlo z doposiaľ presne nezistených príčin, pravdepodobne po zásahu elektrickým prúdom, k usmrteniu 56-ročného muža zo Sobraniec.

Následne došlo k pádu 24-ročného Sobrančana, ktorý išiel na strechu po rebríku pomôcť 56-ročnému mužovi. Pri páde utrpel zranenia, zlomeniny oboch rúk, s predbežnou dobou liečenia viac ako 42 dní.

V tejto súvislosti poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Sobrance začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia a ublíženia na zdraví, bližšie okolnosti udalosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Kolaps muža na streche obytného domu

Posádka leteckých záchranárov z Košíc letela včera (22.8.18 ) dopoludnia na pomoc 57-ročnému mužovi, ktorý na streche obytného domu v Sobranciach skolaboval. Podľa prvotných informácií mal muža zasiahnuť elektrický prúd.

Hasičom sa ho podarilo zo strechy evakuovať na zem. Privolaní pozemní záchranári ho začali na mieste okamžite oživovať.

Lekár leteckých záchranárov pokračoval v rozšírenej resuscitácii. Žiaľ, aj napriek veľkej snahe sa pacientovi nepodarilo obnoviť základné životné funkcie a lekár musel na mieste konštatovať úmrtie.

Zdroj a foto : AIR – TRANSPORT EUROPE , KRPZ Košice

Kategórie článku: KrimiRôzneSlovenskoSprávy

Mohlo by sa vám páčiť...

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.