Úvod  >  Článok:  Tragická dopravná nehoda pri obci Mokrance

Tragická dopravná nehoda pri obci Mokrance

Dnes krátko predpoludním bola posádka leteckých záchranárov z Košíc vyslaná k dopravnej nehode pri obci Mokrance (okres Košice-okolie), kde došlo k nárazu osobného motorového vozidla do stromu. Pilot vrtuľníka pristál v poli v blízkosti nehody.
Na mieste sa nachádzali dvaja účastníci nehody, žiaľ, spolujazdec utrpel zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahol. Leteckí záchranári si prevzali do svojej starostlivosti 31-ročnú vodičku, ktorá nárazom utrpela poranenie hlavy. Po doplnení liečby a preložení na palubu vrtuľníka bola v stabilizovanom stave, pri vedomí letecky transportovaná na Kliniku úrazovej chirurgie Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach.

V týchto chvíľach sú na mieste všetky záchranné zložky

Dnes okolo 11,30 h došlo k tragickej dopravnej nehode medzi obcami Mokrance a Buzica v okrese Košice okolie, pri ktorej, žiaľ, vyhasol jeden ľudský život. Podľa prvotných zistení osobné motorové vozidlo zn. Opel zišlo z cesty a narazilo do stromu. V týchto chvíľach sú na mieste všetky záchranné zložky a dopravní policajti dokumentujú miesto udalosti. Príslušníci PZ usmerňujú cestnú premávku a odkláňajú dopravu od obce Buzica smerom na Čečejovce. Bližšie okolnosti poskytneme neskôr.

Zdroj a foto : VZZS, Polícia SR

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním