Tragická dopravná nehoda v katastri obce Bzince pod Javorinou

Tragická dopravná nehoda v katastri obce Bzince pod Javorinou

Dnes dopoludnia došlo na ceste II/581 v katastri obce Bzince pod Javorinou, okr. Nové Mesto nad Váhom k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život 41-ročného vodiča.
Podľa doterajších zistení, k dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 41-ročný vodič z okr. Nové Mesto nad Váhom jazdil na aute zn. Škoda Octavia po ceste II/581 v smere na Starú Turú, pričom z doposiaľ nezistených príčin prešiel vľavo do protismeru, kde sa následne zrazil s oprotiidúcim nákladným autom zn. Renault. Vodič nákladného vozidla už nedokázal zrážke s osobným vozidlom zabrániť.

Pri dopravnej nehode vodič osobného auta utrpel zranenia, ktorým podľahol na mieste dopravnej nehody. Vodič nákladného vozidla sa nezranil. Vodiča Renaultu policajti na mieste dopravnej nehody podrobili dychovej skúške. Jej výsledok bol negatívny. Nebohému bude odobratá krv na zistenie prítomnosti alkoholu alebo iných omamných látok pri súdnej pitve.

Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania. V predmetnej veci bolo začaté trestné stíhanie, a to vo veci prečinu usmrtenie.
Polícia opakovane upozorňuje vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti a jazdili bezpečne. Platí pravidlo radšej stratiť v živote minútu, ako v minúte život.

Fotogaléria:

 

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.