Aktualizácia : Vodič sa chcel vyhnúť zrazenému medveďovi, pri čelnej zrážke s kamiónom prišiel o život

Tragická nehoda skoro ráno: Osobné auto sa zrazilo s medveďom

Hovorkyňa Falck  Katarína Načiniaková informovala o dopravnej nehode ktorá sa stala dnes skoro ráno na ceste medzi Liptovskou Osadou a Ružomberkom.

„ Pri zrážke osobného auta s medveďom zasahovali tri naše posádky. Ďalšími účastníkmi nehody bola aj dodávka a nákladné vozidlo – ich vodiči boli bez zranení,“ uviedla Načiniaková.

 

Ako doplnila vodič osobného auta utrpel ľahké poranenia, žena sediaca vzadu utrpela ťažké zranenia, obaja boli transportovaní do ružomberskej nemocnice.  „ Spolucestujúci vzadu pri nehode utrpel zranenia nezlučiteľné so životom, lekár musel skonštatovať exitus,“ uzavrela hovorkyňa.

Aktualizácia : Vodič sa chcel vyhnúť zrazenému medveďovi, pri čelnej zrážke s kamiónom prišiel o život

K tragickej dopravnej nehode došlo dnes v ranných hodinách na ceste I/59 za obcou Biely Potok, okres Ružomberok. Podľa zistených informácií 39 ročný vodič vozidla Ford C Max jazdil smerom od Banskej Bystrice na Ružomberok, pričom počas jazdy došlo v jeho jazdnom pruhu k stretu vozidla s medveďom.

Po zrážke bol medveď odhodený do protismeru, kadiaľ práve prechádzal vodič vozidla Ford Galaxy. Vodič Fordu Galaxy (50) v snahe vyhnúť sa zrazenému medveďovi na ceste, prešiel do protismeru, kadiaľ práve prechádzal kamión, pričom došlo k čelnej zrážke oboch vozidiel.

Pri dopravnej nehode utrpel 44 ročný spolujazdec vo Forde Galaxy zranenia nezlučiteľné so životom. 49 ročná spolujazdkyňa spolujazdkyňa a 50 ročný vodič z vozidla Ford Galaxy utrpeli zranenia s doposiaľ nezistenou dobou liečenia.

Prípad prevzala vyšetrovateľka, ktorá začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia v súbehu s prečinom ublíženia na zdraví. Okolnosti dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

 

Fotogaléria :

Pokračovanie článku na ďalšej strane

This function has been disabled for Spišiakoviny.