Úvod  >  Článok:  Tragický podvečer na Spiši: Dopravná nehoda blízko Kežmarku si vyžiadala jednu obeť (video)

Tragický podvečer na Spiši: Dopravná nehoda blízko Kežmarku si vyžiadala jednu obeť (video)

Štvrtková dopravná nehoda neďaleko Kežmarku sa skončila tragicky. Ako Spišiakoviny informoval krajský policajný hovorca Igor Pavlik k dopravnej nehode došlo dňa 06.08.2020 pred 19.00 hod na ceste I/66medzi mestom Kežmarok a obcou Huncovce, kde vodič osobného motorového vozidla zn. Škoda Octavia idúci od mesta Kežmarok pri obchádzaní odstaveného motocykla prešiel ľavou stranou vozidla do protismeru, kde sa zrazil s protiidúcim vozidlom zn. Škoda Octavia Combi, ktoré sa následkom nárazu dostalo do rotácie a narazilo do osobného motorového vozidla zn. Opel Insignia.


Tento článok zaujal veľa ľudí


„Pri tejto dopravnej nehode došlo u jednej osoby k zraneniam nezlučiteľnými so životom, ktorým jeden muž podľahol (spolujazdec). Dychové skúšky všetkých vodičov boli negatívne,“ priblížil s tým, že na vozidlách vznikla škoda vo výške najmenej 20 000 eur.

Ako hovorca doplnil na miesto nehody bol privolaný znalec z odboru dopravy. „Miera zavinenia a príčina dopravnej nehody je v štádiu prebiehajúceho vyšetrovania,“ uzavrel Pavlik.

 

Tragická nehoda…pomáhali aj okoloidúci….

Jeden mŕtvy, traja ťažko a traja ľahko ranení, medzi nimi aj 7-ročný chlapček. Pri Huncovciach sa zrazili tri osobné autá. O život jedného účastníka bojovali aj okoloidúci.

Uverejnil používateľ Zuzana Pojedincová TV JOJ Piatok 7. augusta 2020

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním