Úvod  >  Článok:  Aktualizované : Zviazanú a unesenú ženu zachránila v poslednej chvíli hliadka a policajný pes 

Mimoriadna správa : Zviazanú a unesenú ženu zachránila v poslednej chvíli hliadka a policajný pes

Polícia dostala dnes ráno okolo šiestej hodiny oznámenie o dopravnej nehode pri obci Senné (okres Michalovce). Hliadka našla vozidlo opustené, preto začala ihneď pátrať po vodičke, ktorá ho mala šoférovať. Hrozilo, že v šoku odišla preč.

Policajti so služobnými psami po nej pátrali, v prvých momentoch bezvýsledne. Kvalitnou operatívno-pátracou činnosťou policajti zistili, že je pri družstve v Suchom podozrivé auto. V ňom sa mal nachádzať páchateľ a hľadaná žena. Keďže mal byt muž ozbrojený, hliadka si obliekla nepriestrelné vesty.

Služobný pes Bart podozrivého vytiahol z auta. Druhý pes Black ho istil. Muž bol zadržaný. Momentálne prebiehajú prvotné úkony, viac informácií poskytneme až keď to procesná situácia dovolí.

Vďaka rýchlemu zásahu policajtov sa žene nič nestalo. V poslednej chvíli jej zachránili život.

Na akcii sa podieľali policajti odboru služobnej kynológie z Michaloviec, poriadkoví policajti z Michaloviec a Strážskeho a michalovskí kriminalisti.

Aktualizácia

V súvislosti s prípadom v Michalovskom okrese pod názvom: „Zviazanú a unesenú ženu zachránila v poslednej chvíli hliadka a policajný pes“, o ktorom polícia informovala včera prostredníctvom sociálnej siete, policajti na prípade naďalej intenzívne pracujú, aj dnes vykonávajú nevyhnutné vyšetrovacie úkony na rôznych miestach.

Vzhľadom na závažnosť prípadu zverejnenie akýchkoľvek ďalších informácií môže zmariť alebo sťažiť ďalší priebeh vyšetrovania. Po vykonaní nevyhnutných vyšetrovacích úkonov bude polícia verejnosť o prípade prostredníctvom médií informovať.

Zdroj a foto : Polícia SR, por. Mgr. Lenka Ivanová hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním