Upozornenie od polície: Uzavretá cesta kvôli nehode aj poľadovica

Upozornenie od polície: Uzavretá cesta kvôli nehode aj poľadovica

Muži zákona upozorňujú všetkých vodičov cestujúcich od Strážskeho do Vranova nad Topľou, aby išli po ceste 1/18 cez obec Továrne, lebo cesta cez obec Nižný Hrabovec je momentálne uzatvorená z dôvodu dopravnej nehody.

Ako odporučil krajský prešovský hovorca Igor Pavlík cestujúci od okresu Michalovce môžu využiť cestu cez obec Trhovište.

Zároveň vyzval všetkých vodičov, aby boli opatrní, vzhľadom na poľadovicu na cestách , ktorá sa tvorí v celom okrese Vranov nad Topľou.

Dopravná nehoda 5 vozidiel v k.o. Nižný Hrabovec

Hasiči z Vranova nad Topľou momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Nižný Hrabovec, okres Vranov nad Topľou.

Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že došlo k zrážke 5 osobných motorových vozidiel. Následkom nehody utrpelo 6 osôb zranenia rôzneho rozsahu (z toho jedna maloletá osoba).

Zranené osoby sa nachádzajú v opatere ZZS. Hasiči vyslobodili zakliesnené osoby z havarovaných vozidiel, poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru. Cesta je momentálne uzavretá.

Fotogaléria:

 

 

This function has been disabled for Spišiakoviny.