Vážna dopravná nehoda na diaľnici D1

Aktualizované : NA D1 MOTOCYKLISTA NARAZIL DO AUTA A ODIŠIEL

Krátko po 14.00 h v 22 km diaľnice D1 v smere do Trnavy narazil motocykel do dodávky. V čase príchodu dopravákov k nehode sa motocyklista už na mieste nenachádzal. Podľa zistení polície našťastie k zraneniu osôb nedošlo. Zrážkou vznikla len škoda na vozidle približne 500 ,- €.
Okolnosti nehody už diaľničiari vyšetrujú, vodiča polícia hľadá.

Slnko a vysoké teploty vplývajú na rýchlosť vašich reakcií. Reakčné schopnosti znižuje aj to, že sa ponáhľate. Rýchlosť zošliapnutia brzdy nezvýši ani únava po pracovnom dni, ani nervozita v kolónach. Preto buďte trpezliví, aby to nebola vaša posledná jazda…

DODRŽIAVAJTE PRIMERANÝ ODSTUP! Foto z nehody na konci článku …

Vážna dopravná nehoda na diaľnici D1

Hasiči zo Senca a Bratislavy boli dnes krátko pred 14.30 hod. vyslaní k vážnej dopravnej nehode osobného automobilu a motorky, ktorá sa stala na 22. km diaľnice D1 v smere z Bratislavy do Senca.

Pri náraze osobu z motorky vymrštilo do pola, pričom sa ju nepodarilo doposiaľ nájsť. Hasiči spolu s kynológom a služobným psom z PZ SR vykonávajú pozemný prieskum a pátrajú po osobe, na pomoc pri pátraní bol privolaný aj vrtuľník letky MV SR, ktorý vykonáva prieskum zo vzduchu.

Zdroj : HaZZ , Polícia Slovenskej republiky

Ilustračné foto : pixabay

Fotogaléria ( klikni pre plný náhľad )

 

This function has been disabled for Spišiakoviny.