VIDEO: Ďalšia šialená naháňačka na východe Slovenska – tentokrát unikali zlodeji z Litvy

VIDEO: Ďalšia šialená naháňačka na východe Slovenska – tentokrát unikali zlodeji z Litvy

U nás – na východe Slovenska, zrejme zlodeji pozerajú často kriminálky v televízore. Dnes v noci sa totižto v Košiciach odohrala ďalšia šialená naháňačka, ktorá pripomínala kriminálny seriál.

Policajti z Košíc dnes v noci (19.03.) mali ako jeden z cieľov ukradnuté auto značky BMW X5. Keď si toto podozrivé auto všimli chceli ho zastaviť, na čo jeho vodič nereagoval a dupol na plyn. Plán úteku mu však nevyšiel, keďže na takejto zasneženej ceste nie je najľahšie jazdiť.  A tak po pár metroch dostal šmyk a havaroval.

Napriek tomu sa nevzdal a dal sa na útek po svojich, pričom mu ani tento útek nevyšiel lebo si to nasmeroval priamo do rúk ďalšej hliadky.

Polícia zistila, že ďalší páchatelia sa majú pohybovať vo vozidle značky Opel Astra. Toto auto spozorovala iná hliadka pri výjazde z Košíc smerom na Prešov.  Aj títo zlodeji sa snažili uniknúť a ani im sa to nepodarilo.  V obci Seniakovce boli zadržané aj ďalšie dve osoby.

Tretia osoba sa nevzdala a dala sa na útek cez polia. Do tretice ani tento útek nevyšiel a policajti ju zadržali v obci Janovík.

Všetky štyri osoby sú z Litvy.

Viac podrobností si pozrite na videu:

https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/1914356101927936/

Zdroj: Facebook – Polícia Slovenskej republiky

This function has been disabled for Spišiakoviny.