VIDEO: Kuffa proti prezidentovi? Alebo len povedal to, čo si mnohí myslia už veľmi dlho.

VIDEO: Kuffa proti prezidentovi? Alebo len povedal to, čo si mnohí myslia už veľmi dlho.

Nedávno sme Vás informovali o tom, že zdravotný stav otca Maroša Kuffu  sa zlepšil a pridali sme aj video jeho prvého verejného vystúpenia. Dnes Vám prinášame veľmi zaujímavú myšlienku, ktorá odznela v tomto videu. 

Mnohým ľudom, ktorí sledujú politiku nie len cez známe média, ale pozrú, prečítajú a popočúvajú aj niečo iné, vedia, že veľa politikov nerobí to čo hovorí, nemá úmysel taký aký prezentuje a dobro Slovenska a jeho občanov ich zaujíma najmenej zo všetkého.  Musíme konštatovať, že v dnešnej dobe nie je jednoduché povedať svoj názor, demokracia na Slovensku nefunguje v pravej podobe pretože slobodu slova majú len mocní, bohatí, ktorí dokážu klamom ovládnuť davy. 

Farár Maroš Kuffa má podľa nášho názoru obrovskú inteligenciu, nadhľad a dokáže používať sedliacky rozum. Tieto vlastnosti robia z jeho prejavu niečo výnimočné, pretože dokáže veci povedať po lopate, na rovinu a presne to čo si myslí. Navyše svoje slová podkladá aj skutkami. 

V tomto videu sa vyjadril aj na adresu Andreja Kisku – prezidenta. Hovorí o pozlátku, ktorým sa ľudia nechajú oklamať, vyjadruje svoj názor, s ktorým my súhlasíme a čo vy? Slová o Kiskovi nájdete približne od 30. minúty. 

Video: youtube.com 

This function has been disabled for Spišiakoviny.