VIDEO: ÚTLA VODIČKA UNIKALA AUTOM PRED POLICAJTMI, AŽ NARAZILA DO AUTOBUSU

Share

VIDEO: ÚTLA VODIČKA UNIKALA AUTOM PRED POLICAJTMI, AŽ NARAZILA DO AUTOBUSU

V noci (03.03. 2018) si hliadka v Senci všimla BMW, ktoré sa pohybovalo zo strany na stranu. Nakoľko vzniklo podozrenie že vodič tohto vozidla môže byť pod vplyvom návykovej látky, hliadka chcela zákonným spôsobom toto vozidlo zastaviť. Na výzvy k zastaveniu vodič vozidla nereagoval, s vozidlom prudko zrýchlil a unikal v smere na obec Blatné, kde zišiel na diaľnicu D1 a rýchlo pokračoval do Bratislavy.

Hliadka sa opakovane snažila vozidlo zákonným spôsobom zastaviť výstražným svetelným a zvukovým zariadením. Vodič nereagoval, naopak, pokračoval v rýchlej jazde a opakovanie od ignoroval červený signál.

Napokon na Račianskej ulici v Bratislave vošiel do električkového koľajiska a krátko na to narazil do autobusu MHD. Vozidlo zostalo stáť.

Hliadka k stojacemu vozidlu pristúpila a spozorovala osobu ženského pohlavia sediacu na mieste vodiča, ktorá však javila známky bezvedomia. Z dôvodu podozrenia na vážne ohrozenie života a zdravia vodičky hliadka rozbila okno na dverách spolujazdca, pričom po tomto sa vodička prebrala a následne bola obmedzená na osobnej slobode.

Následnou lustráciou bolo zistené, že 20-ročná vodička viedla vozidlo v čase zákazu činnosti vedenia motorových vozidiel, čím vzniklo podozrenie z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. Vodička bola v súlade so zákonom obmedzená na osobnej slobode.

Presné príčiny a okolnosti tejto nehody, ako aj vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosti voči vodičke je predmetom v súčasnej dobe prebiehajúceho vyšetrovania.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/1932544876775725/?hc_ref=ARSqht5IVZJJPskvstidL9L3Uwrs4GBTdKm59IWQdHlEO2q4zNL1xEmJQ8vzYmxz0Bw&fref=nf

Zdroj : FB Polícia Slovenskej republiky

Kategórie článku: Krimi

Mohlo by sa vám páčiť...

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.