VIDEO: V Holandsku orkán spôsobil, že sa ľudia nevedeli udržať na nohách. Ľuďom na Slovensku niečo také zjavne chýba

Share

VIDEO: V Holandsku orkán spôsobil, že sa ľudia nevedeli udržať na nohách. Ľuďom na Slovensku niečo také zjavne chýba

Ako sme Vás informovali, v posledné dni v Európe vyčíňa orkán, teda silný vietor, ktorý je nebezpečný sám o sebe. No a ešte v spojení so snehom…

Na Facebooku bolo uverejnené video, ktoré zobrazuje vyčíňanie orkánu v Holandsku. Vietor je tam tak silný, že sa ľudia nedokážu udržať na nohách.

Varovanie pred týmto orkánom bolo vyhlásené aj na Slovensku. Ako sme Vás informovali, samotná polícia na našom území varovala pred nebezpečenstvom, ktoré môže vietor spôsobiť a tiež pridali pár rád, ako takéto vyčíňanie prežiť v bezpečí. Orkán na Slovensku zrejme nemal takú silu ako inde v Európe, resp. v niektorých oblastiach nefúkalo vôbec. Na niektorých územiach však fúkalo poriadne, dokonca vietor spôsobil výpadok elektriny.

Pri takýchto upozorneniach sa často zamýšľame nad niektorými ľuďmi. Takéto upozornenia často komentujú komentármi typu – aj tak nič nepríde, nič nebolo a podobnými ironickými poznámkami. Hm… Z toho vyplýva otázka: O čo Vám ide? Boli by ste radšej keby sa tu dialo niečo také ako v iných krajinách? Nie je lepšie byť opatrní a zabezpečiť sa, ako keby sa mala stať nejaká tragédia? Niektoré komentáre majú dokonca taký podtón, že toho človeka naozaj mrzí, že sa u nás nič také nedeje.  Tak ešte jedna otázka na záver. Kam tento svet speje?

VIDEO: Facebook – www.imeteo.sk

https://www.facebook.com/imeteo/videos/10155004254971493/

Kategórie článku: Myšlienka na dnesRôzneZaujímavosti zo sveta

Mohlo by sa vám páčiť...

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.