Vtip dňa: Na posteli leží obálka

Share

Vtip dňa: Na posteli leží obálka

Vojde matka do izby svojej dcéry. Izba je prázdna a na posteli leží obálka. Obávajúc sa najhoršieho otvára matka list a číta nasledujúce riadky:

Milá maminka, je mi ľúto, že ti musím povedať, že som odišla z domova so svojím novým priateľom. Našla som u neho skutočnú lásku, mala by si ho vidieť, je tak veľmi roztomilý, s tým jeho bohatým tetovaním a piercingom a predovšetkým s jeho obrovskou motorkou!

Ale to nie je všetko, maminka, som tehotná a Abdul hovorí, že si budeme žiť krásne v jeho karaváne uprostred lesa. Chce so mnou mať ešte mnoho detí, a to je i môj sen. A pretože som prišla na to, že mari*uana je vlastne prospešná, budeme trávu pestovať aj pre našich priateľov, aby nemuseli tak strašne trpieť, keď im dôjde k*ks alebo he*oín. Zatiaľ budem dúfať, že veda konečne nájde nejakú látku proti AIDS, aby sa Abdulovi opäť darilo dobre, on si to naozaj zaslúži!


Tento článok zaujal veľa ľudí


Maminka, nemusíš mať strach, mám už 13 a viem sa o seba sama postarať. Dúfam, že ťa budem môcť čoskoro navštíviť, aby si spoznala svoje vnúčatká. Tvoja milovaná dcéra

P.S.: Mami, všetko je to hlúposť, som u susedov. Chcela som ti len povedať, že sú v živote horšie veci než vysvedčenie, čo leží na nočnom stolíku. Mám ťa rada.

 

Kategórie článku: Glupocinky

Mohlo by sa vám páčiť...

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.