Úvod  >  Článok:  Vtip dňa: Na posteli leží obálka

Vtip dňa: Na posteli leží obálka

Vojde matka do izby svojej dcéry. Izba je prázdna a na posteli leží obálka. Obávajúc sa najhoršieho otvára matka list a číta nasledujúce riadky:

Milá maminka, je mi ľúto, že ti musím povedať, že som odišla z domova so svojím novým priateľom. Našla som u neho skutočnú lásku, mala by si ho vidieť, je tak veľmi roztomilý, s tým jeho bohatým tetovaním a piercingom a predovšetkým s jeho obrovskou motorkou!

Ale to nie je všetko, maminka, som tehotná a Abdul hovorí, že si budeme žiť krásne v jeho karaváne uprostred lesa. Chce so mnou mať ešte mnoho detí, a to je i môj sen. A pretože som prišla na to, že mari*uana je vlastne prospešná, budeme trávu pestovať aj pre našich priateľov, aby nemuseli tak strašne trpieť, keď im dôjde k*ks alebo he*oín. Zatiaľ budem dúfať, že veda konečne nájde nejakú látku proti AIDS, aby sa Abdulovi opäť darilo dobre, on si to naozaj zaslúži!

Maminka, nemusíš mať strach, mám už 13 a viem sa o seba sama postarať. Dúfam, že ťa budem môcť čoskoro navštíviť, aby si spoznala svoje vnúčatká. Tvoja milovaná dcéra

P.S.: Mami, všetko je to hlúposť, som u susedov. Chcela som ti len povedať, že sú v živote horšie veci než vysvedčenie, čo leží na nočnom stolíku. Mám ťa rada.

 

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním