Vtip dňa : Špeciálny krém na chrómové časti

Share

Vtip dňa : Špeciálny krém na chrómové časti

Motorkár Fero si kúpil novú motorku, ku ktorej mu predali špeciálny krém na chrómové časti motorky, v prípade že mu motorka zmokne, aby ich mohol ošetriť.

Fero nahodí koženú bundu, dá si šatku na hlavu, sadne na motorku a nadšený ide ukázať motorku svojej frajerke. Zaparkuje motorku pri dome a ide dnu. Príde práve, keď celá rodina obeduje, tak ho hlava rodiny pozve k stolu.

Výdatne sa naobeduje a po jedle otec spustí : „My tu máme taký zvyk, vždy po jedle všetci spolu posedíme a zahráme sa takú rodinno-spoločenskú hru…Kto prvý prehovorí, musí umyť všetok riad…“


Tento článok zaujal veľa ľudí


Celá rodina v tichosti sedí pri veľkom stole …Hodinu, 2, 3 hodiny, až to chalan nevydrží a začne hladkať ruku svojej priateľky. Otec prísne zazerá, ale je ticho. Zrazu začne babu bozkávať na krku, nikto nereaguje a celá rodinka si navzájom vymieňa nechápajúce pohľady. V tom ju položí na stôl, vyzlečie ju a v tichosti, ale strašne ju pretiahne .

Na jeho prekvapenie nikto nereaguje, tak si to zopakuje s jej sestrou, ale stále nič. Pozrie na matku, tá sa nenápadne usmeje a tak ju tiež potichu pretiahne.

Po všetkom sa oblečie, v tichosti sa posadí a s úžasom pozerá na tichú rodinku. V tom sa vonku spustí lejak, Fero čaká, o chvíľu sa postaví, ide ku koženej bunde, vytiahne z vrecka tubu s krémom na chróm a ide smerom k stolu.

V tom to už otec nevydrží vyskočí zo stoličky, začne zberať riad a mrmle si: „Je*em na to…To v tejto rodine už nikto nepozná srandu…?“

Kategórie článku: Glupocinky

Mohlo by sa vám páčiť...

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.