Vtip dňa : Svätý Otče, pán Netanjahu vás vyzýva na golfový zápas

Share

Vtip dňa : Svätý Otče, pán Netanjahu vás vyzýva na golfový zápas

Pápež sa stretol s kardinálmi, aby diskutoval nad výzvou od izraelského premiéra Netanjahua. Jeden kardinál hovorí: „Svätý Otče, pán Netanjahu vás vyzýva na golfový zápas, aby ste ukázali celému svetu priateľstvo a duchovné väzby medzi židovským a kresťanským ľudom.“

„To znie zaujímavo, ale ja som nikdy golf nehral. Povedzte, máme medzi kardinálmi niekoho, kto by nás mohol v Izraeli reprezentovať? „“ No, nikto z nás toho schopný nie je, ale vieme o jednom kandidátovi. Je to americký profesionál, volá sa Jack Nicklaus a je to oddaný katolík.

Mohli by sme mu ponúknuť titul kardinála a požiadať ho, aby vás reprezentoval proti Netanjahuovi. Tak sa nám podarí nielen ukázať ústretovosť pred svetom, ale aj vyhrať ten zápas. „Všetkým sa to pozdávalo, tak zavolali do Ameriky a všetko dohodli. Nicklaus súhlasil a sľúbil, že po zápase príde referovať do Ríma.

Tak sa aj stalo, golfista predstúpil pred Svätého Otca a hovorí: „Mám dve správy, zlú a dobrú. Začnem tou dobrou. Nechcem sa vyťahovať, v živote už som odohral veľa dobrých zápasov, ale tento bol jednoznačne najlepší.

Museli pri mne stáť samé nebesá, moje odpaly boli dlhé a moje loptičky presné. So všetkým rešpektom, musím povedať, že som hral takmer zázračne. „“ A tá zlá správa, synu? „“ Prehral som o tri údery s rabínom Woodsom. „

Kategórie článku: Glupocinky

Mohlo by sa vám páčiť...

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.