Úvod  >  Článok:  Vtip dňa:Vy ste urazil moju ženu

Vtip dňa:Vy ste urazil moju ženu

Manžel prišiel domov a v predsieni sa mu vrhla okolo krku jeho vzlykajúca žena. „Čo sa ti stalo, miláčik? Čo ti kto urobil? „“ Lekárnik, ja som mu volala a on ma hrozne urazil. „Muž neváhal, obliekol sa a išiel do lekárne:“ Vy ste urazil moju ženu. Žiadam vaše ospravedlnenie, alebo vám rozbijem hubu, „zakričal na lekárnika.

A ten odpovedal: „Počkajte, počkajte, než urobíte nejakú hlúposť, vypočujte ma!“ „No, počúvam!“ „Pozrite sa, pane, ja som lekárnik. Ja som dnes ráno zaspal. Bez raňajok som sa ponáhľal k autu a pri aute som si spomenul, že som doma nechal kľúče. Avšak ako som sa ponáhľal, tak som si zabuchol kľúče v byte.

Spomenul som si, že ešte jedny náhradné mám v aute. Rozbil som teda okienko na aute a začal hľadať kľúče. V tom okamihu ma zbalili policajti, pretože si mysleli, že to auto chcem vykradnúť. Musel som ich dlho presviedčať, že to je moje auto a až keď som im ukázal doklady, pustili ma. Potom som si išiel pre kľúče a išiel som do práce. Samozrejme chytili ma ďalší policajti a dostal som pokutu, že som išiel rýchlo. Potom mi praskla pneumatika, nemal som rezervu.


Tento článok zaujal veľa ľudí


Proste, skrátim to, pane, unavený, špinavý, naštvaný, som prišiel neskoro do lekárne, tam ma už čakal nahnevaný šéf ,jasne, že mi strhol prémie. Navyše ma nechal za trest vyutierať lekáreň a vtom zazvonil telefón. Ja som si nevšimol zásuvku nad svojou hlavou a ešte som sa škaredo udrel, keď som ten telefón zdvíhal. Na druhom konci bola vaša žena a pýtala sa. Viete chcela vedieť, ako sa používa rektálny teplomer. A verte mi, pane, Boh je môj svedok, len som jej poradil, čo s ním!“

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním