ZRÁŽKA MOTOCYKLISTU S JELEŇOM MALA TAKMER TRAGICKÉ NÁSLEDKY

ZRÁŽKA MOTOCYKLISTU S JELEŇOM MALA TAKMER TRAGICKÉ NÁSLEDKY

V utorok 19. júna v čase okolo 12.30 hodine došlo na ceste I/18 pred obcou Hybe, okres Liptovský Mikuláš k dopravnej nehode. Na základe doteraz vykonaného šetrenia polícia zistila, že 30 ročný vodič (z okresu Banská Bystrica) viedol motocykel Ducati v smere od Popradu na obec Hybe.

V rovnom úseku cesty došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k stretu motocykla s lesnou zverou-jeleňom. Pri dopravnej nehode utrpel motocyklista doposiaľ presne nezistené zranenia a bol prevezený do nemocnice. Jeleň na mieste uhynul a prevzala si ho oprávnená osoba z poľovníckeho združenia.

U vodiča bol nariadený odber krvi za účelom zistenia, či nebol ovplyvnený návykovou látkou. Policajti z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody cestnú premávku striedavo riadili a usmerňovali do voľného jazdného pruhu.
Ďalšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Motockylista sa pri obci Hybe zrazil s jeleňom

Posádka leteckých záchranárov z Popradu bola dnes krátko popoludní privolaná k dopravnej nehode, ku ktorej došlo po strete motocyklistu s jeleňom na ceste medzi obcami Hybe a Východná (okres Liptovský Mikuláš). 32-ročný motorkár skončil po náraze mimo vozovky.

Záchranársky vrtuľník s posádkou pristál v poli vedľa miesta nehody. Lekár leteckých záchranárov mu na mieste poskytol neodkladné zdravotné ošetrenie. Pacient bol v bezvedomí, s poraním hlavy, hrudníka a hornej končatiny. Po napojení na umelú pľúcnu ventiláciu bol v stabilizovanom stave letecky prevezený do popradskej nemocnice.

Zdroj : FB Polícia Slovenskej republiky , AIR – TRANSPORT EUROPE

Fotogaléria :

 

This function has been disabled for Spišiakoviny.