Kategória: Šport

Košice po nájazdoch zdolali Zvolen, v Tipsport lige aj prehry Nitry a „baranov“ a triumf Trenčína

Výsledky nedeľňajších zápasov 45. kola Tipsport ligy. KOŠICE 20. januára (WebNoviny.sk) – V nedeľu sa v Tipsport lige hrali zápasy 45. kola. Hokejisti Liptovského Mikuláša zvíťazili nad Banskou Bystricou 5:3. V prvej tretine gól nepadol, ale v prostrednej časti sa domáci hráči rozstrieľali. Skórovali v nej až päťkrát, čím si vytvorili komfortný náskok. Brankár Ivan Lisutin,

Úžasná Paulína Fialková vybojovala v Ruhpoldingu tretie miesto v pretekoch s hromadným štartom

Trojnásobná olympijská víťazka Anastasia Kuzminová finišovala po 4 chybách na 14. mieste. aktualizované 20. januára 16:10 RUHPOLDING 20. januára (WebNoviny.sk) – Domáca biatlonistka Franziska Preussová zvíťazila v nedeľňajších pretekoch s hromadným štartom žien na 12,5 km v rámci 5. kola Svetového pohára v nemeckom Ruhpoldingu. Na druhom mieste sa umiestnila Nórka Ingrid Landmark Tandrevoldová, keď

Otec Petry Vlhvovej v otvorenom liste skritizoval postup Slovenskej lyžiarskej asociácie

Petra Vlhová nenastúpi na blížiacich sa majstrovstvách sveta vo švédskom Aare v reprezentačnej kombinéze, pretože ju nedostala v stanovenom termíne. BRATISLAVA 20. januára (WebNoviny.sk) – Najlepšia slovenská zjazdová lyžiarka súčasnosti Petra Vlhová nenastúpi na blížiacich sa majstrovstvách sveta vo švédskom Aare (4. – 17. februára) v reprezentačnej kombinéze, pretože ju nedostala v stanovenom termíne. Rodáčka

Mick Schumacher pokračuje v šľapajách otca, pre jeho jazdecké kvality siahlo po ňom Ferrari

Nemecký motoristický pretekár Mick Schumacher sa stal súčasťou akadémie talianskeho Ferrari. MARANELLO 19. januára (WebNoviny.sk) – Nemecký motoristický pretekár Mick Schumacher sa stal súčasťou akadémie talianskeho Ferrari a v najbližšej sezóne bude pôsobiť v šampionáte Formula 2. Aktuálny majster európskeho seriálu F3 sa pripojí k tímu v nasledujúcom týždni a bude pokračovať v šľapajách svojho

Štafeta v zložení Kuzminová, Poliaková a sestry Fialkové obsadila v Ruhpoldingu šieste miesto

Trojnásobná olympijská šampiónka Kuzminová na záverečnom úseku skvelým spôsobom zabojovala a výraznou mierou prispela ku konečnému 6. miestu. aktualizované: 19. januára 16:40 RUHPOLDING 19. januára (WebNoviny.sk) – Francúzske biatlonistky Julia Simonová, Anais Bescondová, Justine Braisazová, Anais Chevalierová zvíťazili v sobotu v nemeckom Ruhpoldingu s náskokom 11,5 sekundy v pretekoch štafiet žien na 4×6 km v

21. ročník pretekov Tour Down Under zaradených do seriálu WorldTour. aktualizované 19. januára, 9:50 STRATHALBYN 19. januára (WebNoviny.sk) – Slovenský cyklista Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) napokon obsadil druhé miesto v 5. etape pretekov Tour Down Under v Južnej Austrálii, ktoré sú prvým podujatím prestížneho seriálu WorldTour. Etapa mala štart v Glenelgu a po 149,5 km vyvrcholila

Chára je v NHL tretím najlepším Európanom v počte odohraných zápasov, na krk dýcha Gretzkému

Viac ako elitný slovenský bek odohrali v zámorskej profilige Jaromír Jágr (1733) a Nicklas Lidström (1564). BOSTON 18. januára (WebNoviny.sk) – Slovenský hokejový obranca a kapitán Bostonu Bruins Zdeno Chára je v zámorskej NHL už tretí medzi Európanmi v počte odohraných stretnutí. Štyridsaťjedenročný trenčiansky rodák sa vo štvrtok osamostatnil na tretej priečke od „fínskeho blesku“

Price druhýkrát v kariére vyhral Rely Dakar, „púštne dobrodružstvo“ nedokončil ani jeden zo Slovákov

Ivan Jakeš nedokončil 41. ročník Rely Dakar pre viaceré zranenia a Štefana Svitka zradila motorka. LIMA 18. januára (WebNoviny.sk) – Austrálsky motocyklista Toby Price triumfoval na pretekoch Rely Dakar 2019 v Peru. Tridsaťjedenročný jazdec na KTM si vo štvrtkovej záverečnej 10. etape z Pisca do Limy (112 meraných km) postrážil vedenie a druhýkrát v kariére

Kuzminová vyhrala v ‚mekke biatlonu‘, z jej streleckej formy má radosť aj manžel Daniel

Nasťa už v Oberhofe naznačila, že sa dostáva do perfektnej formy, dodal Ivor Lehoťan RUHPOLDING 17. januára (WebNoviny.sk) – Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová potvrdila štvrtkovým víťazstvom v šprinte Svetového pohára stúpajúcu formu. K prvému kariérnemu triumfu v nemeckom Ruhpoldingu jej výrazne pomohla bezchybná streľba. Pohoda pri streľbe Trojnásobná olympijská víťazka Kuzminová bola na trati najrýchlejšia
error: Content is protected !!